Ми в соціальних мережах
+38 067 67 44 028
+38 093 023 53 54
Пан Степан

Про наш Медовий Рай

Image

Ласкаво просимо в наш "Медовий Рай

Гостинний двір на Білому Потоці пропонує Вам незабутній відпочинок в екологічно чистій зоні Опілля - затишному куточку на Перемишлянщині на околиці села Ганачівка.

Чисте повітря, джерельна вода, натуральний мед, сосновий ліс, мальовничі краєвиди, спортивна риболовля, зелений туризм, Бджолотерапія, чекають на Вас.

Ви можете спокійно відпочити в великих альтанках, або ж активно провести час на території двору чи у місцевих горах. Це ідеальне місце для сімейного пікніку.

Також наші спеціалісти зроблять вам чудовий масаж. Пан Степан проведе Вам цікаву екскурсію на пасіку. Тут одразу поряд Ви зможете "Поспати на вуликах". Що, доведено вченими, дуже корисно для здоров'я.

Для риболовів буде також цікаво. У ставі є короп, амур, форель, карась та інші види риб. Зловивши трофей Ви одразу можете його приготувати у спеціально відведених для цього місцях.

В садибі надзвичайно смачна та цілюща джерельна вода. Також Ви можете придбати трав'яні чаї, натуральний мед та медопродукцію (пилок, маточне молочко, прополіс), а також напої власного виробництва.

З нетерпінням чекаємо на Вас та вашу сім'ю.​