Ми в соціальних мережах
+38 067 67 44 028
+38 093 023 53 54
Пан Степан

Спортивна риболовля

Image

В нас Ви можете насолодитися процесом ловлі багатьох видів риб...

Магія риболовлі

Відпочинок потрібен всім, і всі уявляють його по-різному. Комусь подобається ходити в кіно, хтось обожнює пограти з друзями у футбол, хтось - їздити за місто на пікніки. Цей сайт присвячений одному з найцікавіших видів відпочинку, який підходить практично всім - риболовлі. Риболовля, колись була засобом видобутку їжі, в наш час перетворилася на захоплюючий спорт, здатний розважити кого завгодно. Якщо ви завжди вважали, що риболовля - це нудне і монотонне заняття, що складається в спостереженні за поплавком, ми вас переконаємо! Адже насправді, рибна ловля починається задовго до того, як ви приходите до берега і закидаєте вудку. Перед цим потрібно вирішити, що саме ви хочете зловити, вибрати і підготувати снасть, визначити потрібне місце, і все це дуже цікаво. Хоча зараз ловля риби майже втратила свою утилітарну функцію, мисливські інстинкти все ще дрімають в кожному з нас. І, почавши, ви навіть оком не встигнете моргнути, як зрозумієте, що вам вже цікаво і хочеться продовжувати!

Гостинний двір на " Білому Потоці " радо Вас прийме і запросить закинути вудки в наші мальовничі ставки. Тут на фоні чарівної природи Ви зможете зловити коропа, форель, білого амура, карася та інші види риб. В нас створені всі умови для того, щоб забутися від повсякденних турбот, міської суєти і життєвих проблем. Воістину дивовижна природа, цікавий тваринний світ, найчистіше повітря і нескінченна гладь води.

Приєднуйтесь до нас, і ви зрозумієте, що риболовля - цікаве, захоплююче і захоплююче заняття. Будьте впевнені, почавши, ви вже не зможете зупинитися! З нетерпінням чекаємо на Вас та Вашу сім'ю!

Карта ставків