Ми в соціальних мережах
+38 067 67 44 028
+38 093 023 53 54
Пан Степан

Бджолотерапія

Image

Апітерапія


Бджолотерапія - це один з напрямків апітерапії, що являє собою контакт пацієнта з бджолиною сім’єю, яка знаходиться у вулику. Людина лежачи на вуликах-лежанках отримує тепло від бджіл , яке вони виділяють для зігрівання свого потомства. Бджоли біоенергетично активні, вони допомагають збалансувати та самовідновити роботу всіх людських органів за рахунок цього звязку, який викликає підвищення працездатності в людини, відчуття легкості та свіжості.

Під час сильного взятку бджоли випаровують у повітря велику кількість фітонцидів, які насичують кров фітовітамінами та стимулюють роботу серця людини.

Сильне дзижчання під час випаровування вологи із сотів супроводжується мікровібраціями, які відновлюють тіло людини, роблять судини еластичними, стимулюють роботу нирок, очищують сечові шляхи, знімають біль у спині, м`язах та суглобах

Повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу( бальзам із різних дерев і трав, що має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вбірково діє на мікроорганізми всередині людини : шкідливі нейтралізує, а корисні зберігає, а також нормалізує обмін речовин.

Відпочинок на вуликах особливо корисний людям після тридцяти, адже в цьому віці клітини організму вже не так добре відновлюються приролним шляхом. для того, щоб відчути ефект, досить олежати на вулику всього годину!

Якщо ви відчуваєте сильну втому, рекомендується провести на вулику більше часу. повністю організм відновлюється приблизно за шість годин.

Як це працює ?

Перш за все потрібно розуміти, що спати всю ніч на вуликах зовсім не обовязково. досить просто спокійно полежати мінімум годину.

Для того, щоб ефект не забарився , бажано перед відпочинком з`їсти ложку або дві меду. Зачекати доки мед розчиниться в порожнині рота, та прилягти.

Ляжте на спину. Закрийте очі. зробіть повільно глибокий вдих, потім так само повільно видих.

Подумки уявіть, що ви лежите на квітучій галявині в тіні великого гарного дерева. Якщо не виходить, просот рахуйте від 50 до 1, поступово думки заспокояться, переживання відійдуть на другий план.

Для видимого позитивного фекту терапевти радять пройти повний курс лікування бджолотерапією, що складається з 10-15 сеансів, які тривають від години до двох з інтервалом через день

Особливо відчутний ефект від сну на вуликах у вечірній період , коли під дахом вулика збирається вся бджолина родина.

У чому секрет ?

За словами пасічників, лікувальний ефект сну на вуликах полягає в мікровібрації, в енергетичному біополі, що створюють бджоли.

Ще сто років тому деякі бджолярі випадково з`ясували якщо є біль у спині, серці та інших органах, то притулившись до вулика, її можна позбутися.

Бджолина сім`я, що складається з 10000 бджіл, діє на людину своїм біополем. При перевірці біополя за допомогою спеціальних пристроїв до сну на вуликах і після нього, зясувалося, що енергетика біополя підвищується в 5 разів !!!.

Відчуття від сну на вуликах важко передати словами : мікровібрації, монотонне гудіння бджіл, запах меду, нектару, прополісу, перги. Все це заспокоює та змушує звснути людину. Після нетривалого сну ( 1-2 години ) людина стає бадьорою. Покращується кровообіг, чоловіча потенція. Людина стає надзвичайно життєрадісною. Лікування біополем бджіл особливо рекомендується після 30 років, тому що клітини організму недоотримують необхідні речовини ( відбувається їх старіння); крім того його можна рекомендувати як омолоджуючий, загальнозміцнюючий та оздоровлювальний засіб

Гарним доповненням до лікування біополем, що у багато разів підсилює ефект процедури є вживання апіпродуктів, підбір яких є індивідуальним.

Фактори які впливають на лікувальні властивості вуликів - лежанок:

- Мікровібрації, які виникають під час роботи бджіл у вулику. Незвичний лікувальний вібромасаж.
- Температура, така ж як і температура тіла людини в межах 37 градусів, яку підтримують бджоли у вулику.
- Ароматичні виділення від бджолиних продуктів з бджолиного гнізда (квітковий мед, нектар, прополіс, перга, віск). Інгаляції цим повітрям благочинно впливають на підтримування в здоровому стані серцево - судинної, дихальної системи, системи травлення.
- Біополе бджіл, яке набагато перевищує біополе людини. Взаємодія біополя людини. Взаємодія біополя людини та бджіл у вулику - лежанці вирівнює та збагачує біополе людини.
- Акустика у вулику - лежанці - це монотонний гул, який утворює бджолина сім’я. Знімає втому, благочинно діє на психоемоційний статус людини.

Цілюще повітря вулика...

Значення чистого повітря для здоров`я людини величезне! Повітря пасіки насичене ароматом меду, прополісу, воску, воно чисте, свіже і багате на негативні іони. Перш ніж потрапити до легенів це повітря ретельно очищається в складній живій лабораторії вулика, де воно пройшло через природний фільтр. Адже добре відомо, що завдяки прополісуванню бджолиного гнізда та ефірним сполукам, що виділяються, повітря вулика стерильне та цілюще. Пасіки розташовуються серед рослинності, що не тільки очищає та освіжає повітря за допомогою фітонцидів, але ще й сама видідяє кисень. Повітря пасіки справляє гарний вплив на організм : дихається рідше та спокійніше, збільшується поглинання кисню, завдяки чому покращується склад крові, хнижується підвищений кров`яний тиск, покращується працездатність, з`являється бадьорість.

Хвороби які можна лікувати у вуликах - лежанках: Ревматичні.

Дерматологічні.
Урологічні.
Сприяння виведенню піску з нирок.
Лікування хребцевої грижі.
Проблеми опорно-рухового апарату.
Лікування нервової системи:
Ендокринні хвороби.
Неврози.
Неврастенія.
Лікування дихальної системи:
Покращення зовнішнього дихання.
Бронхолітичний ефект. Серцево-судинну систему:

Кардіологічні хвороби.
Нормалізація кров’яного тиску.
Лікування алергічних захворювань.
Нормалізує потенцію у чоловіків.
Лікує хронічні захворювання.
Усуває безсоння.
М’язова дистрофія.
Цукровий діабет.
Хвороби печінки.
Зміцнення імунітету.
Радикуліт.
Простатит.
Застудні захворювання.
Остеохондроз.
Лікує гіпертонію.
Знесилення.
Жіночі недуги.
Підсилення очищення регенерації тканини.
Та багато інших хвороб.

Біологічна та терапевтична дія бджолотерапії підтверджена багатьма клінічними спостереженнями із застосуванням лабораторних, інструментальних і статистичних досліджень.

Докладніше про лікування дітей в молодшому віці.
- Перинатальне враження центральної нервової системи та його наслідки (гіпертензійний синдром, синдром гіперзбудження,гіперактивності, затримання фізичного, статико-моторного та нервово-психічного розвитку).
- Дитячий церебральний параліч.
- Анемія.
- Дизбіоз, функціональний розлад ЖКТ, синдром мальабсорбції.
- Клінічні проявлення аномалій конструкції (діатези).
- Часті, довготривалі простудні захворювання. Старший та підлітковий вік.
- Вегето-сосудиста дистонія (цефалгія, кардіалгія, коливання артеріального тиску, емоціональна лабільність, вегетативні розлади внутрішніх органів).
- Захворювання дихальної системи, лорорганів (бронхіальна астма, стан реконвалесценції після пневмонії, бронхіт, довготривалий рефлекторний кашель, аденоїдні вегетації носоглотки, гіпертрофія небних мандалин, вазомоторний риніт, синусит).
- Захворювання опорно-рухового апарата травматичного та дистрофічного характеру (реабілітація після переломів кісток, пошкоджень связочного апарата та м’язів, остеохондроз, остеохондропатія, реактивний артрит, хвороба Осгуд-Шлеттера, міозит).
- Захворювання ендокринної системи (гіпоталамічний синдром пубертатного періоду, ожиріння, білково-енергетична недостатність, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет і порушення толерантності до глюкози, вугрова хвороба, стан після опромінення).
- Захворювання сечостатевої системи (дизметаболічні нефропатії, інфекції сечостатевих шляхів, хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит, нефроптоз).
- Нервово-психологічні захворювання (патохарактерологічний розвиток особистості, когнітивні розлади, агресивність, аутистична поведінка, неврози, неврастенія, порушення сну, енурез, синдром хронічної втомленості).
- Імунодефіцитний стан, порушення періоду адаптації в дитячих освітніх установах.

Для профілактики , збереження, підтримування здоров’я і гармонійного розвитку бджолотерапію рекомендувати всім дітям, а також і дорослим при відсутності протипоказань.
Ефективність бджолотерапії в дитячому віці набагато вища як у дорослих.

Для того, щоб підвищити ефективність процедур під час лікування у вулику -лежанці треба:

- Виключити вживання нездорової, сурогатної їжі, генетично модифікованих продуктів.
- Достатньо пити чистої води. Вода це ідеальний провідник.
- Вживати продукти бджільницства.
- Одяг повинен бути світлий, чистий, із натуральної тканини.
- У вулик не брати нічого металевого.

Протипоказання для лікування у вуликах-лежанках.

Алергія на медові продукти.
Туберкульоз.
Онкологічні захворювання злоякісного походження.
Атеросклероз.
Підвищена температура тіла.
Металічні конструкції в середині організму: штучні суглоби, внутрічерепні пластини і т. д.
Кардіостимулятори.
Гострі інфекційні захворювання.
Лихоманковий стан.
Онкологічні новоутворення доброякісного походження.
Великі камені в нирках, та жовчному міхурі.
Синдром гіперактивності.

Методика проведення бджолотерапії.

Час проведення - за 2 години до прийому їжі, або через 2 години після прийому їжі.
Сеанс - від 30 хвилин, до 2 годин. Перший сеанс - 10-25 хвилин, слідуючі сеанси збільшувати на 5-10 хвилин.
Курс - 10-20 сеансів.
Кратність - бажано кожного дня, або через день.
Найкращий період проведення бджолотерапії з середини березня до кінця вересня.

Під час час лікування, щоб не дратувати бджіл, так само як і під час огляду бджолиних сімей, не можна користуватися парфумами, косметикою, вживати алкогольні напої, пахнути нафтопродуктами.

Бджолотерапія

Відчуйте себе бадьоро,поєднайтеся з природою та станьте здоровішими !

Створена на нашій пасіці атмосфера - це природне середовище з позитивною енергетикою для відпочинку та оздоровлення .
1. Збільшує працездатність
2. Заспокоює нерви
3. Сприяє зниженню ваги
4. Стимулює роботу серця
5. Покращує роботу нирок та сечостатевої системи
6. Знімає м`язові болі ( спина, груди, руки, ноги...)
7. ЗБІЛЬШУЄ ЧОЛОВІЧУ СИЛУ

Що дає сон на вуликах ? Можливість з середини весни до середини осені проводити відпосинок, зелений туризм та оздоровлення на вуликах з бджолами, має великі перспективи для здоров`я людини. Вживання пилку, маточного молочка, меду та продуктів на їх основі, поєлнуючи екологію і естетичне спілкування з природою, робить відпочинок на пасіці найбільш корисним і приємним для людини